8. KVĚTNA V 14 HODIN SE TĚŠÍME NA KAŽDÉHO Z VÁS!

https://www.ceskatelevize.cz/porady/10122427178-udalosti-v-regionech-brno/324281381990408/cast/1038049/

 

Vše včetně parkování, hygienického zázemí, zdravotní služby, velkoplošného přenosu, občerstvení apod. je pro vás zajištěné. Těšíme se na vás! Děkujeme za sdílení!

DŮLEŽITÉ INFO PRO VÁS

Z Prahy a Brna pojednou autobusy. Kdo byste měli zájem, prosím napište co nejdříve na adresu [email protected].

Při vašem příjezdu se vás ujmou organizátoři dopravy (policie, hasiči), bude možné si vystoupit z autobusů a automobilů u kaple a parkovat na silnici za ní. V Nesvačilce se neztratíte, všude je to kousek.

Průvod ke kapli s otcem biskupem, kněžími, krojovanými a uniformovanými spolky bude vycházet v 14 h od nesvačilského obecního úřadu. Všichni krojovaní a ministranti odjinud vítáni! Kaple má kapacitu 150 míst. Kromě kamer a světel Tv Noe a České televize bude potřeba prostor pro mazání konsekračních křížků a na kůru bude sbor - tudíž dalších 400 míst k sezení bude venku. Na ostatní ploše je pro stojící místa hodně. Ale když si s sebou vezmete skládací sezení (stoličky apod.), bude to dobře. Zvuk a obraz tam budou dostatečně přenášeny (velkoplošná LED obrazovka 5 x 3 m). Toalety s umyvadly, zrcadly apod. pro vás účastníky budou také u kaple. I sanitka Červeného kříže, kdyby snad byla potřeba. Kolem kaple bude občerstvení pro vás účastníky.

MOC SE NA VÁS TĚŠÍME!!

 

Videopozvánka na TV Noe pro vás zde:

https://farnostmoutnice.cz/blog_clanek.php?clanek=7709

Více o genezi a symbolice díla:

https://medium.seznam.cz/clanek/rene-strouhal-zajimava-mista-v-cesku-tip-na-prirodni-kapli-na-periferii-brna-47192