Služby lektorů

Služby lektorů

Vážení a milí lektoři,

zde bude k dispozici rozpis lektorů na sobotní a nedělní mše svaté. Vaší služby si velice vážíme. Prosíme, dodržujte svoje služby nebo si za sebe sežeňte náhradu. 

 

ROZPIS SLUŽEB LEKTORŮ - 1. 7. 2022 - 1. 1. 2023
         
Nebudeš-li moci číst, zajisti za sebe náhradu.
Přímluvy - zajistí ministranti.
DATUM BOHOSLUŽBA 1. ČTENÍ 2. ČTENÍ
2. července sobota Kříž Jakub Fiala Vlastimil
3. července ranní Novotný Petr Novotný Pavel
hrubá Ryšavý František Motáň Jan
9. července sobota Holeček Marcel Janoušek Petr
10. července ranní Vymazal Antonín Dohnálek Rostislav
hrubá Žáček Šimon Žáček Stanislav 
16. července sobota Novotný Jiří Životský Petr
17. července ranní Ostrovský Robert Janoušek Hubert
hrubá Kříž Jakub Fiala Vlastimil
23. července sobota Buchta Jiří Hemala Jan
24. července ranní Putna Pavel Klimeš Vladimír
hrubá Holeček Jan Žák Daniel
30. července sobota Husák Petr Flajšinger Petr
31. července ranní Nekvapil Petr Oprchal Pavel
hrubá Čermák Jaromír Holeček Marek
6. srpna sobota Kusý David Hrdý Václav
7. srpna ranní Oprchal Petr ml. Vaculík Marek
hrubá Husák Václav Běloušek Radim
13. srpna sobota Ryšavý František Motáň Jan
14. srpna ranní Novotný Petr Novotný Pavel
hrubá Holeček Marcel Janoušek Petr
20. srpna sobota Žáček Šimon Žáček Stanislav 
21. srpna ranní Vymazal Antonín Dohnálek Rostislav
hrubá Novotný Jiří Životský Petr
27. srpna sobota Kříž Jakub Fiala Vlastimil
28. srpna ranní Ostrovský Robert Janoušek Hubert
hrubá stárci
3. září. sobota Holeček Jan Žák Daniel
4. září. ranní Putna Pavel Klimeš Vladimír
hrubá Buchta Jiří Hemala Jan
10. září. sobota Husák Petr Flajšinger Petr
11. září. ranní Nekvapil Petr Oprchal Pavel
hrubá nesvačilští stárci 
17. září. sobota Čermák Jaromír Holeček Marek
18. září. ranní Oprchal Petr ml. Vaculík Marek
hrubá Kusý David Hrdý Václav
24. září. sobota Husák Václav Běloušek Radim
25. září. ranní Novotný Petr Novotný Pavel
hrubá Ryšavý František Motáň Jan
1. října sobota Holeček Marcel Janoušek Petr
2. října ranní Vymazal Antonín Dohnálek Rostislav
hrubá Žáček Šimon Žáček Stanislav 
8. října sobota Novotný Jiří Životský Petr
9. října ranní Ostrovský Robert Janoušek Hubert
hrubá Kříž Jakub Fiala Vlastimil
15. října sobota Buchta Jiří Hemala Jan
16. října ranní Putna Pavel Klimeš Vladimír
hrubá Holeček Jan Žák Daniel
22. října sobota Kusý David Hrdý Václav
23. října ranní Nekvapil Petr Oprchal Pavel
hrubá Husák Petr Flajšinger Petr
29. října sobota Čermák Jaromír Holeček Marek
30. října ranní Oprchal Petr ml. Vaculík Marek
hrubá Husák Václav Běloušek Radim
5. listopadu sobota Kusý David Hrdý Václav
6. listopadu ranní Novotný Petr Novotný Pavel
hrubá Holeček Marcel Janoušek Petr
12. listopadu sobota Ryšavý František Motáň Jan
13. listopadu ranní Vymazal Antonín Dohnálek Rostislav
hrubá Novotný Jiří Životský Petr
19. listopadu sobota Žáček Šimon Žáček Stanislav 
20. listopadu ranní Ostrovský Robert Janoušek Hubert
hrubá Buchta Jiří Hemala Jan
26. listopadu sobota Kříž Jakub Fiala Vlastimil
27. listopadu ranní Putna Pavel Klimeš Vladimír
hrubá Kusý David Hrdý Václav
3. prosince sobota Holeček Jan Žák Daniel
4. prosince ranní Nekvapil Petr Oprchal Pavel
hrubá Čermák Jaromír Holeček Marek
10. prosince sobota Husák Václav Běloušek Radim
11. prosince ranní Oprchal Petr ml. Vaculík Marek
hrubá Ryšavý František Motáň Jan
17. prosince sobota Husák Petr Flajšinger Petr
18. prosince ranní Novotný Petr Novotný Pavel
hrubá Holeček Marcel Janoušek Petr
24. prosince dětská Buchta Jiří Hemala Jan
večer Kříž Jakub Fiala Vlastimil
25. prosince ranní Putna Pavel Klimeš Vladimír
hrubá Žáček Šimon Žáček Stanislav 
26. prosince ranní Nekvapil Petr Oprchal Pavel
hrubá Kusý David Hrdý Václav
31. prosince Silvestr Novotný Jiří Životský Petr
1. ledna 2022 ranní Ostrovský Robert Janoušek Hubert
hrubá představitelé obce
           Díky za tvoji službu!