Milí farníci, v těchto dnech plánuji způsob výuky ve škole, nedělní školičku, pátky na faře. Prohlížel jsem seznamy – zase to bude přes 100 dětí a mládežníků. Čeká nás i příprava na biřmování. To budou další ovečky. Byl bych rád, kdyby se někdo těch pátků ujal, podobně jak to bývá v jiných farnostech.

Na nedělní bohoslužby jsem dětem s láskou nakoupil a přivezl nedělní albumy s nálepkami. Byl by někdo ochotný pomoci s rozřezáním archů se samolepkami?

V neděli 3.9. se těšíme na Rozařínské hody na farní zahradě. Má být dobré počasí. Jinak jsme plánovali být v přístřešku farního areálu. Chystání začíná v 9 h, bohoslužba v 14:30 h a před ní můžete přinést nějaké ty pochutiny do společného fondu. A jelikož mám glykémii, tak si to pěkně zbaštíte, případně odnesete domů. :-D Po akci ale musíme dát do pořádku toalety a chodby. To už k tomu také patří. Těším se na viděnou s vámi!

Bez vaší pomoci to nepůjde. Nejen lékaři a pan představení a duchovní vůdce mají obavy, ale strach má i herec a režisér Strach. :-D Tedy díky každému, kdo přiloží ruku k dílu!

S požehnáním or