Věřím, že prožíváte hezké chvíle, a jsem za to rád. Tyto Vánoce jsou pro mě osobně hodně smutné. A je mi smutno i po vás. To ale neznamená, že na vás nemyslím – ba právě naopak. Jako každý den v roce se denně za vás modlím a obětuji, tak je tomu i nyní s umocněním odloučenosti od své farnosti.
Rád bych poděkoval těm, kdo vyzdobili a připravili kostel, cvičili zpěvy na slavnostní bohoslužby, sloužili u oltáře a podobně. Nezbývá si přát než to, aby mnoho farníků nechodilo jen na svátky, ale o běžných nedělích…
Také je potřeba doplnit stávající ohlášky o to, že letos na sv. Silvestra nezazní přehled o bilanci pastoračního a ekonomického života farnosti. Každopádně o něj nepřijdete a bude vám prezentován.
Info, prosím, pošlete dále. Děkuji!
Hezké sváteční dny!
S požehnáním otec René