Vážení a milí farníci,

zcela jistě jste si všimli, že naše farní stránky v minulém týdnu několik dní nefungovaly. Bylo to z důvodu přechodu na nový server. V rámci této změny jsme se rozhodli také nasadit nový systém našich farních stránek. Hlavním důvodem bylo to, že naše původní stránky byly již hodně zastaralé a musely by projít úpravou a revizí, aby mohly fungovat na novém  serveru. Na to bohužel již nemám čas. Proto jsme se rozhodli použít hotový systém IS OMNIA.

O vaše fotografie z fotogalerií na starých stránkách jste nepřišli. Jsou k dispozici v sekci “Blog” v kategorii “Fotografie”.

Chápu, že jste byli zvyklí na naše staré stránky a naše nové stránky se vám třeba nelíbí. Ale věřím, že si na novou verzi rychle zvyknete a oblíbíte si ji.

Děkuji za pochopení a přej vám všem požehnanou 1. neděli postní.

Petr Josef Janoušek

správce stránek