• Milí farníci!
  • Ve čtvrtek 12.10. jsme odvezli obrazy sv. Barnabáše a sv. Rodiny k restaurování. Tím budou hotová všechna plátna, poté nás čeká postupné restaurování soch.
  • V sobotu 14.10. v 7:30 h odjíždí autobusy na farní zájezd na Sázavu a okolí. Mrzí mě, že mi bolesti a potíže z kumulace vážných nemocí překazily touhu jet s vámi. Snad vás potěší aspoň finanční podpora zájezdu z farní pokladny. Mě zase velkou radost způsobil velký zájem o tuto akci. Rovněž bych rád poděkoval těm, kdo ji zorganizovali a obětavě nesou starosti s tím spojené. Přeji vám všem hezký a požehnaný společný čas!
  • V 14 hodin ve farním centru děti společně s rodiči a prarodiči budou připravovat výrobky na misijní jarmark. Je dobře přiložit ruku k dílu a angažovat se ve prospěch potřebných na této planetě.
  • V neděli 15.10. po mši svaté proběhne domluva ministrantů na jejich olympiádu.
  • Bohu díky za vše dění a všechny dary!